Maria Galland – tarptautiniu mastu pripažintas prekių ženklas, sukurtas prieš daugiau nei 60 metų. Prekės ženklo išskirtinumą lemia aukščiausia kokybė, nuolat kuriami nauji produktai, individualiai parinktos veiksmingos procedūros. Šios kosmetikos priemonės yra vienos perkamiausių pasaulyje ir netgi įtrauktos į pasaulinį medicinos produktų žinyną, kaip nepakeičiami ir efektyvūs gydomieji preparatai.

Mes, UAB „Grožio namai VIS UNITA‘‘, esame įvairiapusio Maria Galland pasaulio dalimi ir jau beveik dvidešimt metų Lietuvoje galime didžiuotis esantys vieninteliai Maria Galland atstovai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite konsultuotis, įsigyti tik Jums individualiai parinktus produktus bei plačiau sužinoti apie rekomenduojamas Maria Galland procedūras.

Dėl bendradarbiavimo susisiekite info@mariagalland.lt

MARIA GALLAND ISTORIJA

Maria Galland perrašė grožio istoriją – senėjimą sustabdyti galima!

Dar 1962 metais Prancūzijos daktarė ir kosmetologė Maria Galland stiklainyje paslėpė receptą, išsaugojantį grožį ir jaunystę. Kosmetiką „Maria Galland“ sukūrusi moteris iki šiol įkvepia dailiosios lyties atstoves, o jos sukurti ir skaičių magija paženklinti gaminiai akimirksniu pelnė visuotinį pripažinimą.

Tituluota gražuolė

Ši unikali istorija prasidėjo prieš 50 metų, kai paryžietė Jauna Colette Perriet, prieš tėvų valią, nutarė sudalyvauti grožio konkurse. Sugalvojusi slapyvardį Maria Galland ji stojo į kovą dėl nugalėtojos karūnos „Miss Paryžius 1960“ konkurse ir… ja pasidabino. Tituluotos gražuolės nuotraukos puošė žurnalų viršelius, tačiau užklupusi sėkmė nesumažino Marios užsispyrimo siekti savo tikslų: matydama, kaip mamos veide atsispindi bėgančio laiko žymės, Maria Galland užsibrėžė sustabdyti laiką ir prailginti mylimiausio žmogaus jaunystę.

Mergina stropiai mokėsi ir tik dėl jos užsispyrimo dienos šviesą išvydo modeliuojanti termoaktyvi kaukė, tapusi vizitine madam Marios kortele. Ši priemonė buvo tų laikų revoliucinis atradimas, išlikęs iki šių dienų. Dėl terminio efekto yra giliai įsisavinami visi aktyvūs ingredientai, užtepami prieš kaukę. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, o Maria Galland šį metodą pritaikė ne tik veidui, bet ir kūnui.

Įkvėpta Coco Chanel

Tokie grožio istoriją perrašę pasiekimai nesustabdė Marios Galland. Paryžiaus priemiestyje Bulan-Bilankur ji įkūrė nuosavą tyrimų ir gamybos laboratoriją. 1963 metais gimė pirmasis regeneruojantis kremas, kurį pavadino garsiosios madų kūrėjos Coco Chanel ir jos neįkainojamo aromato „Chanel No. 5“ garbei. Dėl Marios traukos numerologijai visi jos kremai vėliau buvo paženklinti skaičiais. Marios Galland sukurti produktai buvo įtraukti į medicininę enciklopediją VIDAL, kaip gydomosios priemonės. Unikalios kosmetikos gamintoja, kartu su daktaru Klodomu Kosaromu, 1970 metais išleido knygą „Visa tiesa apie estetiką, ieškant amžinos jaunystės“. Knygoje autoriai įrodė, kad kovoje su senėjimu estetika ir medicina papildo viena kitą.

Maria Galland kosmetologėms – ekspertėms

Privalumai dirbant kartu:

Kvalifikacijos kelimas

Pastovūs praktiniai ir teoriniai seminarai visoje Lietuvoje.

Kelionės

Mokymai Paryžiuje, Italijoje su profesionaliais treneriais ir koučeriais.  

Pardavimai

Skatiname ir padedame Jūsų klientams įsigyti prekes tiesiai po Jūsų procedūros/konsultacijos. Jei tuo metu neturite prekės pas save, mes pasirūpiname visomis pakavimo ir siuntimo išlaidos tiesiogiai išsiunčiame Jūsų klientui. 

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Savo klientus priimame į Maria Galland šeimą, padedame augti ir visada palaikome. Vertiname, kad dauguma pradėję dirbti niekada ir nesustoja, o dalinasi visais darbo iššūkiais, kuriuos įveikiame drauge. 

PROFESIONALI VEIDO PRIEŽIŪRA NUO 1962m.

Turite klausimų? Rašykite: info@mariagalland.lt