Būk geriausia savo pačios versija!

Kad gerai jaustumėtės su savo kūnu ir protu, kasdien laikykitės, sveikų ir paprastų įpročių. Štai keletas iš jų:

1. Galvokite pozityviai, stebėkite savo mintis ir tariamus žodžius, tai mažas bet galingas įrankis keičiant savo dieną į geresnę. Niekada nepamiršk – geresnis-traukia geresnį.

2. Valgykite subalansuotą maistą, gerkite daugiau vandens. Kūnas ir protas jums padėkos.

3. Rašykite, skaitykite, klausykitės: šie kasdieniai dalykai, padės sustoti, skirti laiko sau ir stimuliuos mūsų protą. Pavyzdžiui, ryte skirkite 10 minučių prie kavos ir užsirašykite 5 dalykus, kuriuos norite padaryti šiandien. Pakeliui į darbą klausykitės įkvepiančio podcast’o, kuris jus džiugina. Vakare skirkite 20–30 minučių, kad perskaitytumėte gerą knygą. Tai bus ne tik malonus laikas, bet ir bus lengviau užmigti.

4. Susitvarkykite – atsikratykite nereikalingų dalykų: pastaruoju metu apie tai girdime daug … minimalizmas! Nelaukite, kol surūšiuosite savo daiktus, tvarkinga gyvenamoji erdvė yra aiškus ir ramus protas yra sinonimai. Pradžiuginkite artimuosius tuo, ko nebenaudojate.

5. Medituokite ir … kvėpuokite: užtruksite tik 5 minutes per dieną, o rezultatai bus iškart pastebimi. Užsidarykite kambaryje užmerkite akis ir lėtai bei giliai kvėpuokite. Akimirka sau, tik sau, kuri ilgainiui pagerins jūsų koncentraciją ir sumažins stresą.